Biuro Księgowe Warszawa | GAMATAX - Twoja księgowość

Biuro księgowe w Warszawie oferuje usługi księgowe, postrzegane jako przystępne cenowo i bezwzględnie stawiające za priorytet szeroko pojęte dobro Klienta.

 

Biuro rachunkowe w Warszawie, to zespół specjalistów obsługujący kompleksowo podmioty gospodarcze w zakresie usług księgowych, finansowych, kadrowych oraz doradztwa podatkowego i prawnego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu w firmach o zróżnicowanych działalnościach i ciągłemu rozwojowi, oferujemy Państwu usługi wysokiej jakości, przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen. Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy do specyfiki i indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Działamy na wysokiej klasy programie finansowo-księgowym. Istnieje również możliwość zorganizowania księgowości u Państwa w firmie z wykorzystaniem istniejącego sprzętu i oprogramowania.

Naszym głównym założeniem jest to, aby świadczone usługi miały zachowane najwyższe standardy zawodowej staranności i wiedzy.

Co nas wyróżnia i jakie stawiamy sobie cele zawodowe?

  • rzetelność
  • zgodność z przepisami
  • tajemnica informacji
  • profesjonalizm
  • bezpieczeństwo
  • nowoczesność i wysoka jakość
  • szeroki zakres usług
  • długofalowa współpraca
  • zadowolenie Klienta

Świadczone przez nas usługi księgowe obejmują między innymi wszelkiego rodzaju prowadzenie ksiąg rachunkowych, przychodowych i rozchodowych, reprezentowanie klienta przed urzędem skarbowym, sporządzanie raportów, sprawozdań wszelkiego rodzaju oraz inne. Więcej informacji o ofercie w ramach obsługi księgowej, można znaleźć w dziale „Usługi księgowe”, słowem – przejmujemy ciężar Klienta związany z obsługą księgową w pełni na siebie.

 

Jeśli zatrudniasz pracowników, z całą pewnością borykasz się z obsługą kadrowo – płacową, Potrzebujesz pomocy? Dobrze Trafiłeś – oferujemy pełne wsparcie związane z przygotowywaniem dokumentów kadrowych, sporządzanie listy płac, kontakt z ZUS, wystawienia zaświadczeń dla pracowników, obliczeni obciążeń z ZUS, PIT etc. Kadry i płace to nasza codzienność – zarządzanie kadrowo-płacowe pozostaw specjalistom, Ty zajmij się rozwojem Twojej Firmy.

 

Co raz częściej podmioty gospodarcze decydują się na występowanie w ramach spółki, przez co działania, dzielone są pomiędzy członków zarządu, pracujących na wspólny cel. Działania te powodują przede wszystkim silniejsze i sprawniejsze występowanie i udzielanie się na rynku. Zakładanie spółki, to proces który wymaga znajomości przepisów prawa gospodarczego w ramach przygotowania dokumentacji. Czy możemy Ci pomóc w założeniu spółki? Zobacz naszą ofertą którą przygotowaliśmy dla Ciebie w dziale „Zakładanie spółki”.

 

Do współpracy zapraszamy firmy z Warszawy i okolic. Naszym klientom zapewniamy bezpłatny odbiór dokumentacji księgowej z siedziby firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą biura księgowego w Warszawie.

Ta strona używa plików cookie Więcej informacji